PAYLAŞIMDA SON NOKTA
MERHABA
FORUMA HOŞ GELDİNİZ

GİZLİ SAYFALARI GÖREBİLMENİZ VE PAYLAŞIMDA BULUNMANIZ İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ yada ( ÜYE GİRŞİ ) YAPINIZ.
PAYLAŞIMDA SON NOKTA
MERHABA
FORUMA HOŞ GELDİNİZ

GİZLİ SAYFALARI GÖREBİLMENİZ VE PAYLAŞIMDA BULUNMANIZ İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ yada ( ÜYE GİRŞİ ) YAPINIZ.
PAYLAŞIMDA SON NOKTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIMDA SON NOKTA

FORUM SAYFAMIZA HOŞ GELDİNİZ İYİ VAKİT GEÇİRMENİZ DİLEĞİ İLE.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

cep telefon mesajları

YazarMesaj
funda
ONBAŞI
ONBAŞI

cep telefon mesajları Empty
MesajKonu: cep telefon mesajları   cep telefon mesajları Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 1:36 pm

Yine Sensiz Bir Sabahin Matemini Tutuyorum Sevgili... SensizliĞin Acisi GÜn GeÇtikÇe TÜketiyor Beni. Nerdesin Sevgili Hangi Şehirde Hangi Kollarda... Ariyor HÜzÜn Dolu GÖzlerim Seni. AÇ Kurtlar Misali Bekliyorum Bana Tekrar DÖnmeni Bana Tekrar BaĞlanmani... Gel Artik Sevgili Bekletme Beni ...

Simdi Gidiyorum, Hayatindaki Son Yerimi Alarak.. Belki Bir Daha Gorusemeyiz Dunya Hali.. Senden Son Bir Arzum Olacak.. En Son Gozlerinin Guldugu Anda... Bana Askim Dedigin Zamanda... En Son Agzindan Birtanemmm Ciktiginda...hatirla Beni..

Çaresizim Mecbur Bu Veda Kokun Üzerimde Gidiyorum Uzaklara SiĞinip Anilara Bu Hasrete Dayaniriz Elbet Ümidimiz Muradina Erecek Sabret Sabret Inci Tanem Bekle Beni DÖneceĞim Mutlaka Sabret AĞlama Ne Olur VazgeÇme Bekle Beni DÖneceĞim Mutlaka Sabret Viz Gelir DaĞlar, Denizler, Yaban Eller Sevmeye Engel DeĞil Mesafeler GeÇici Bu Ayrilik Bir RÜya Farzet Sonunda Zafer Bizim Olacak Sabret Sabret Inci Tanem Bekle Beni DÖneceĞim Mutlaka Sabret AĞlama Ne Olur VazgeÇme Bekle Beni DÖneceĞim Mutlaka Sabret...

Sana Beni Sevmi Dedim Benim IÇin ÖlmÜ Dedim.dizlerine Kapanipta Gel Kalbime Girmi Dedim.sen Istedin, Sen Istedin Ayrilmayi Sen Istedin.beni Aska KÖle Edip GenÇligimden Ne Istedin...

Sana Papatyalar Getirdim Daglarin En Yucesinden Ellerimde Dikensiz Guller Kirmizinin En GÜzelinden Sana Siirler Yazdim En Usta Kalemlerden Sana Hayat Getirdim Yasamlarin Tukendigi Yerden Sana Isik Getirdim Taa Gunesin GÖbeginden Sana Cesaret Getirdim En Korkaklardan En Urkeklerden Simdi Sen Bir Bakis Ufacaik Bir Bakis Ver O GÜzel GÖzlerinden Yoksa Hayata Son Vericem Bugun Safak SÖkerken...!

Ne Sevgi, Ne Ümit HiÇbirŞeyim Yok, Seni Seven Beni, Cani ÖldÜrdÜn, Yillar Var Ki BÖylesine HiÇ AĞlamamiŞtim, Sana Canim Diyen Cani ÖldÜrdÜn... GÖzlerim IŞiksiz, GÖnlÜm Huzursuz, Alnimda SoĞuk Ter, Bedenimse Buz, Gecelerim Sensiz, HergÜn Uykusuz, Sana Canim Diyen Beni ÖldÜrdÜn...

Daglara Duman Duman, Hasret Coker, Daglara Gozyaslarim Yagmur Olur, Yollara Gonlumde Bin Yel Eser, Uzar Gider Daha Sonlara... Aglama, Aglama Sen Gozbebegim, Aglama Yalniz Seni Sevecegim, Unutma Ölsem Bile Donecegim, Inan Gulum Sen Aglama...

Aramiza Yollar, Yabanci Kollar, Zor Yillar Girdi, Ümitlerimi, Saf SevinÇlerimi Derken Seni Kaybettim Bir Iki SÖzle Bi KaÇ Şarkiyi, Adaletsiz Yargiyi Birde Bu Talihsiz Yazgiyi Kalbime Kaydettim.

AyriliĞin Resmini Çizdim Sari Odalara, YÜreĞimi SoĞuttum Zemheri Ayazinda.sonra Uzuz Uzun RÜzgarin GÜlÜŞÜnÜ Seyrettim Çaresizce. Ve Gecenin En KoyulaŞtiĞi Yerde ÖlÜmÜ Kucakladim Masmavi YÜreĞimle...

ÖmrÜmÜn Bana KazandirdiĞi En GÜzel Şey Senin Sevgindi.ayni Zamanda KaybettirdiĞide Senin Sevgin Oldu.seninle HiÇbir Zaman Birlikte OlmadiĞim Halde YokluĞuna Bir TÜrlÜ AliŞamadim.

Bu YaŞamdaki HerŞey Yalan Ve Sen Benim IÇin Bulutlar Arkasindaki DokunulmamiŞ Bembeyaz Bir Sevgi YumaĞisin, Ve Şunuda Biliyorumki TÜm Sevgime RaĞmen Bu YaŞamda Sevgisine Layik OlmadiĞim Tek Insan Sensin.senki En GÜzel Sevgilere Ve En MuhteŞem Duygulara Layiksin.

Araya Koskoca Yillar Girsede Kalbim Seninle Bucan Seninle Koskoca Daglar Girsede Araya Benseni Unutmam Unutamamki Ben Sana Kocaman Bir Canverdim Sen Bana Sevgi DÜrÜslÜk Verdin Benseni Nasil Unuturumki Sen Bana Bircan Bir Sevgi Verdin...

Kalpten Sevmeyi Bilirmisin... KarŞilik GÖrdÜĞÜnde Kafesinde Çirpinan Bir KuŞ! KarŞilik GÖremediĞinde Durmadan Kanayan Bir Yara! Anlamak Zor DeĞil Sevgilim... "yeter Yarami Kanatma"

"seven Ne Kadar Severse Sevilen O Kadar Nankordur" Bir Gun Intahar Edecegim Sebebi Sen Olacaksin Sevgilim.gunlerden Sonra Haberimi Bir Dostumdan Duyacaksin.belki Uzuleceksin, Belki Sevineceksin.ama Sen Ne Dersen De Ben Olurkende Seni Sevdigimi Soyliyecegim...

KurumuŞ YapraĞiyim Dalindaki AĞacin, Ayrilik RÜzgarlari Esiyor Sonbaharin TaŞinda TopraĞinda, Ardinda YalnizliĞin, Savuruyor Her Yani Öfkesi KaranliĞin... GidiŞinden Bu Yana GÖzyaŞlarim Dinmedi, Kalbimdeki Şu Sizi YÜzÜmÜ GÜldÜrmedi, Unutturmadi Seni BiraktiĞin Bu Sevgi, TerkettiĞin Duygular Unutturmadi Seni!..

Bir Daha GÖrÜŞmemekti Senin SeÇimin Seni Severken Kaybetmek NiÇin Anlamsiz Bir Öfkeyle Doldu IÇin Seni Kirdim Biliyorum Bir HiÇ IÇin Ayrilik Nedenini Hissediyorum Artik DÖnÜŞÜ Yok Biliyorum Her GÜn Seni DÜŞÜnÜyorum Ama Artik Sensiz YaŞiyorum Neyse Canim Sen Son DeĞildin Ama Bil Ki Son Olabilirdin BÖyle Olmasini Da Sen Istedin Beni Zaten HiÇ Sevmedin...

KaÇ Gece Yatagimda Uykusuz, Bir O Yana Bir Bu Yana DÖnÜp Durdum, GÖrmek IÇin DÜsÜmde, Hayalimde, Duymak IÇin Sesini KaÇ Kere Ellerim Uzandi Telefona Ask Oyunu Bilirsin Sen, Aklima Geldi Vazgectim Kahirdan Baska Ne Vardi Sanki Verdigin, Acilardan Zevk Alir Hale Getirmistin. Yinede GÖrmek IÇin Seni, Seytana Uyup, Birdaha Bozacaktim Yeminimi. Vedalasmadan Gidisin Aklima Geldi Vazgectim Acip Ellerimi Yalvardim Allaha Bir Defacik Tutmak IÇin Ellerini Koklamak IÇin SaÇlarini Adaklar Adayacaktim Evliyalara Umursamazilgin Aklima Geldi, Vazgectim...

Allahim Bana Degistirebilecegim Seyleri Degistirmek Icin Cesaret, Degistiremiyecegim Seylere Katlanmak Icin Guc Ve Her Ikisinide Ayirt Etmek Icin Akil Ver...

Olmadi Sensiz Olmadi GÖzlerim SÖzÜnde Durmadi AĞladi YokluĞuna AĞladi YÜreĞim Seni Unutmadi...

Gitme, Sana Muhtacim, GÖzÜmde Nursun, BaŞimda Tacim, Muhtacim.beni ÖldÜr Öyle Git, YaŞamak IÇin Senin Sevgine Muhtacim, Muhtacim GÖzlerine Muhtacim Ellerine.gitme!!!

Sen , Benim Anilarla Bitip Giden RÜyama HiÇ Bir Zaman Ses Vermeyen DoĞamsin.

Sen Benim Farkimi Fark Edemedin.ama Artik Farketsen De Fark Etmez.ÇÜnkÜ Benim Farkimi Fark Edenler Senden Çok Farkli....

Sen Orada Ben Burada Artik Iki Yabanciyiz, Dayanilmaz BirŞey Bu Dokunmak Istiyorum Eline, AliŞmiŞim Bir Kere Senin Tenine AŞk DeĞil Sevgi DeĞil BaŞka Bir Şey Bu...

Sana Doyamadan Seni Benden Ettiler, GÖzyaŞlarimi Sel Ettim, Akintisina Kapilip Bana DÖnersin Diye...!oysa Sen, AÇik Denizlere UlaŞip Bir Limana SiĞinmiŞsin Bile...!

Kuslari Cok Seven Bir Cocugun Kacmasin Diye Simsiki Sarildigi Serce Yavrusunun Biraz Sonra ÖldÜgÜnÜ Fark Edisini CocugungÖzyaslarini Ve...seni Kaybeden Beni Anlayabilirmisin.

Hayatinin Defteri Olmak Istedim Sayfa Oldum Sayfaya Raziydim CÜmle Oldum Son Olarak Kelime Oldum Ve O Kelimeyi Silmen IÇin Sana Silgiyi Ben Verdim Affet Sevgilim...

Elimde Sicakligin... Gozumde Gidisin... Kalbimde Gozyaslarim.... Beynimde Firtinalar... Hala Duruyor...!!!!!

Sevmeyenler Utansin. Sen GÖzlerimde Bir AteŞ Damarlarimda Kansin. Birak Bu Deli GÖnÜl Izdirabinla Yansin Sahipsiz YÜregimde TÜkenmeyen Imansin Sevmek En GÜzel Duygu Sevmeyenler Utansin...

GÜzel Insan, GÜzel YaŞam, GÜzel Dostluklar Hep Yarim KalirmiŞ, Sonsuzluk Olmasa Da...

Yalan Her Şey Yalan... Sevmek Ve Sevilmek De Yalan, Kaybedilince Ancak AnlaŞilir GÜzel Ve Aslolan ... ???

Şimdi Neden Solgunsun BÖyle Bir Tanem, NiÇin AÇip GÖzlerini Ellerimden Tutmuyorsun? Uzat Ellerini, Al Beni De Yanina. Bunca Hasret Yetmez Mi Çikmak IÇin Katina, Yoksa Gittin Ve Unuttun Mu Beni; Unuttun Mu Oralarda?

Beni GÜzel Hatirla! Dizlerimde UyuduĞunu DÜŞÜn, SaÇini OkŞadiĞimi, ÜŞÜyen Ellerini IsittiĞimi, Mutlu OlduĞun Anlari Getir GÖzÜnÜn ÖnÜne. Alnindan ÖptÜĞÜm Dakikalari... Birazdan Kapini Çalan KiŞi OlabileceĞimi DÜŞÜn ŞaŞirtmayi Severim Biliyorsun. Bu Da Sana Son SÜrprizim Olsun. Şimdi, Seninle YaŞanan GÜnleri AteŞe Veriyorum Beni GÜzel Hatirla. Gidiyorum...

Beni GÜzel Hatirla! Sana Unutulmaz Geceler Biraktim Sana En Yorgun Sabahlar... GÜlÜŞÜmÜ, GÖzlerimi, Sonra Sesimi Biraktim. En GÜzel Şiirleri Okudum GÖzlerine Baka Baka, SÖylenmemiŞ "merhaba"lar Sakladim Her KÖŞeye Vedalar Biraktim Duraklarda. Ne Ararsan Bir Sevdanin IÇinde Fazlasiyla Biraktim Ardimda.

Beni GÜzel Hatirla! ÇÜnkÜ; Sevdim Seni Ben, HerŞeyini... Sana SirdaŞ Oldum, Dost Oldum, Koynumda AĞladin. YÜzÜne Vurmadim HiÇbir EksikliĞini, Beni ÜzdÜn, Kinamadim. AliŞiktim VefasizliĞa, El Oldun Aldirmadim...

Beni GÜzel Hatirla! Bunlar Son Satirlar... Farzet Ki, Bir RÜzgÂrdim, Esip GeÇtim Hayatindan Ya Da Bir YaĞmur Sel Oldum SokaĞinda Sonra Toprak Çekti Suyu... Kaybolup Gittim, Belki De Bir RÜya Idim Senin IÇin. Uyandin Ve Ben Bittim...

Nasil SoĞuk AyriliĞin GÜneŞi GÖlgeli Bir Çinar Olan GÖvdemin Dallari IÇten Kirinca Aci Buzdan Bir AlÇiyla Tutuyor Beni...

BomboŞ Bir Çayirlikta, Tek Bir AĞaÇ Gibi Sakinmasiz Bir GerÇekliktir VarliĞin.gidiŞin Öyle Bir BoŞluk Yaratirki Geri GeliŞinle Dolduramazsin...

Hep Kendi GÖlgemi Icinde GÖrdÜgÜm Kalbinde BugÜn Baska Bir GÖlge GÖrdÜm. Artik Benimde Kalbim Bir GÖlge Gibi Kapkara...

OdÜmÜz Patliyor Aci Çekmekten Oysa Biraz Da Acidir Askin Mayasi ... KaÇinamazsin ..

cep telefon mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cep telefon mesajları
» cep telefon mesajları
» cep telefon mesajları
» cep telefon mesajları
» CEP MESAJLARI