PAYLAŞIMDA SON NOKTA
MERHABA
FORUMA HOŞ GELDİNİZ

GİZLİ SAYFALARI GÖREBİLMENİZ VE PAYLAŞIMDA BULUNMANIZ İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ yada ( ÜYE GİRŞİ ) YAPINIZ.
PAYLAŞIMDA SON NOKTA
MERHABA
FORUMA HOŞ GELDİNİZ

GİZLİ SAYFALARI GÖREBİLMENİZ VE PAYLAŞIMDA BULUNMANIZ İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ yada ( ÜYE GİRŞİ ) YAPINIZ.
PAYLAŞIMDA SON NOKTA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIMDA SON NOKTA

FORUM SAYFAMIZA HOŞ GELDİNİZ İYİ VAKİT GEÇİRMENİZ DİLEĞİ İLE.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

cep telefon mesajları

YazarMesaj
funda
ONBAŞI
ONBAŞI

cep telefon mesajları Empty
MesajKonu: cep telefon mesajları   cep telefon mesajları Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 1:36 pm

belki Fazla Yaziyorum. Belki Fazla Rahatsiz Ediyorum. Kusura Bakma Ama Amacim Bu Degil. Ben Sadece Seni Unutmadigimi Hatirlatmak Istiyorum.

Atesten Bir Yuregim, Buzdan Bir Ulkem, Tuzdan Bir Evim, Sekerden Bir Sevgilim Vardi. Sonra Ne Oldu Biliyormusun? Sadece Yagmur Yagdi!

Her Gece Yatagimda Uykusuz Bir O Yana Bir Bu Yana Donup Durdum, Gormek Icin Hayalimde Duymak Icin Sesini Kac Kere Uzandi Ellerim Telefona, Aski Oyun Bilisin Aklima Geldi Vazgectim!

Olursem Sevgilim Sana Doymadan, Bir Mezar Kazdir Ama Aglamadan. Tabutum Rengini Isterim Kara, Ibret Olsun Sevipte Ayrilanlara!

Olursem Umitlerim Hayal Olacak, Bana Kavusmanin Yolu Olum Olacak. Senden Cok Uzaklarda Olursem Eger, Sana Olan Temiz Askim Vasiyet Kalacak.

Ben Hic Bir Zaman, Yuregime Fiyat Etiketi Koymadim, Duygularimi Vitrinde Satiliga Cikarmadim, Hayallerimi Karanliga Bogmadim, Umutlarimi Umutsuzluga Baglamadim!

Ben Hala Sevgimin Tohumunu Sularken Be Askim, Bu Aski Buyutecek Bir Umit Varmi? Ben Seni Hala Deliler Gibi Severken, Senin Kalbinde Benim Icin Ufacik Bir Yer Varmi?

Elinde Sigara Dudaginda Hickirik Halinden Belli Dostum Senin Kalbin Kirik! Bir Vefasiz Ugruna Harcanip Gidiyorsun! Yine Gozlerin Islak Ne O Yoksa Agliyormusun?

Hergun Sevda Cekipde Gulunmuyor Degilmi, Bi Guzelden Baskasi Sevilmiyor Degilmi. Seni Asla Unutamam, Sensiz Olamam Diyordun, Hani Bensiz Olurdun, Olunmuyor Degil Mi?

Sensizlige Alismak Zor Gelecek Bana, Senden Once Yasamadigima Gore, Senden Sonra Ellerimi Acip Gokyuzune Yalvaracagim Tanriya Al Benide Yanina Diye!

Insanlarin Yuzlerinin Ve Gozlerinin Rengi Hep Farklidir Ama Gozyaslarinin Rengi Hep Aynidir Gozyaslariyla Yogrulan Dunyada Gozyasin Olmamasi Dilegiyle...

Unuttum Diyordum Seni Soranlara Unuttum Ama, Hergece KurduĞum Bu Hayal Neden. GÖrmeyeceĞim Diyordum GÜzel GÖzlerini GÖrmeyeceĞim Ama, Hergece GÖrdÜĞÜm Bu RÜya Neden.

Bir Damla GÖzyaŞi Isterim Senden; TaŞi Sikarcasina ÇikmiŞ Olmasin. Bir Damla GÖzyaŞi Isterim Senden; Ben Yokken Artik, TopraĞimi Tuzlasin!

Ben Senin Ilkokul Yillarimda Sik Sik Yere Dusurdugun Kursun Kalemin Gibiyim! Distan Bakildiginda Sapasaglam, Ama Ici Paramparca.

Ask!sen Ne Acimasizsin Ve Duygusuz! Kahbesin! Insanlari Ugrunda Kole Edersin Sen Ne Kalpsizsin! Askdan Nefret Ediyorum!

Ask Yasamak Degil Olum! Ben Sende Yasadim Olmeyi! Oysa Olmek Yoktu Bu Sevgide!

Sen Kalbimi Kirdin, Bende Kalemi Seni Taammuden Aski Oldurmekten Suclu Bularak!

Seni Sevmek Ne GÜzeldi Seni Hatirlamak Ne GÜzeldi Sen Özeldin Ama Seni Kaybetmek Çok Aci Verici Biliyor Musun?

Tanrim Sana Sen Gibi Bir Sevgili Versin, Umarim Sende Onu Ben Gibi Seversin, Oda Sen Gibi BaŞkasini, Seb SevdiĞini SevdiĞin Bir BaŞkasini.

Mademki Varligim Aci Veriyor Sana Yoklugumla Daha Mutlusun Oyleyse Yoklugumla Kal Sevgili Ki Yoklugum Benim Bu Ask Icin Burundugum Son Kimlik Olsun...

Sen Bir Suydun Sen Bir Ilactin Hoscakal Iki Gozum Hoscakal Hoscakal Canimin Ici Hoscakal!!

Sana Biraktigim Her Cagri Seni Ozledigimden, Yolladigim Her Mesaj Seni Sevdigimden, Senin Hep Sesini Duymak Isteyisim Sensizlige Alisamadigimdandir...

Sen Yuegimin Kosesinde Herkezden Uzak Herkezden Farkli Olarak Yasayacaksin. Sen Benim En Zor Askim Endeli Sevdam Yasamis Oldugum En Ozel Kisi Olarak Kalacaksin...

Bir Daha Gozlerime Bakma Ne Olursun Ben Ben Degilim Gozlerim De Senin Degil Bosuna Arama Sevgilim Ben Yalan Oldum Senin Icin.

Bir Sabah Bahcene Bak Islak Bir Toprak Uzerinde Bir Cicek Acacak Bu Cicegin Uzerinde Beni Unutma Yazacak...

Duyduguma GÖre GÜnÜn Gecen Yok.gÖzlerin Hep Islak Kurudugu Yok.mutlulugun Saaadetin Sevinclerin Yok.yasamiŞ Olman Neye Yaradi.resimlerimi Yirt Izi Kalmasin.yak Mektuplarimi KÜlÜ Kalmasin.dillerin Artik Beni Anmasin.yillarca Andi Da Neye Yaradi..

Bir Gun Ask Biter.. Anilarda Tadi Kalir.. Yarim Kalan Askin Tadi .. Damaklarda Saklanir.. Belki De Yasanmayan Asklar.. Bu Yuzden Hep Tatlidir...

HiÇ SÖnmeyecek Olan Sevgimiz YavaŞ YavaŞ BaŞlamiŞti, Solmayacak Bir GÜl Olarak HafifÇe AÇilmiŞti, Gezdik, DolaŞtik ÇocukÇa Oyunlar Oynadik, Ama Birbirimizden HiÇbir Zaman Bikmadik, Hatirlar Misin Ilk ÇikiŞimizi, YÜzÜnde Hep O Tatli GÜlÜŞÜn, KeŞke Dakikalari GeÇmeseydi Bitmesini IstemediĞim O GÜnÜn...

Ey Acilara Tad Veren GÜzellik YÜregimize Hos Geldin. Geldinde Cicekli Dallara DÖndÜrdÜn Öfkemizi Ister Dolu Yagsin Ister Kar Bizki Bildikten Sonra Sevmeyi TÜm Sonbahar Aci Renginde Olsa Ne Çikar...

Yabanci Olsada Isimlerimiz Nefrete Donsede Sevgilerimiz Yinede O Aska Saygi Duymali Sevenler Her Zaman Bir Dost Kalmali...

Bir Ecel Olsada Ayriligimiz Bir Omur Sursede Pismanligimiz Koca Bir Mazi Var Yasadigimiz Gecmise Her Zaman Saygi Duymali...

Ayrilik ÖlÜmden Beter Demisler Ya... Haklilarmis! Keske ÖlÜm Kadar Basit Olabilseydin 'ey Ayrilik'

DÜn Bir Yolcu Ugurladim Nemli GÖzlerle Onu Tek Kelimeyle Ugurladim "gÜle GÜle" GÜl Dudaklarindan Duydum "dÖnecegim" TÜm Kalbimle Haykirdim "bekleyecegim"....

Ayrilik GÜzel Sey, Sonu Vuslatla Biterse Eger.. Gurbet GÜzel Sey, Bir Bekleyenin Varsa Eger... Kavgalar GÜzel Olur, Sonu Barissa Eger... Aci GÜzel, Sonu Mutululuksa Eger... Sevmek GÜzel Sey, Sevenin Varsa Eger... Karanlik GÜzel Olur, Sonu Aydinliksa Eger....

Elli Yil Once Yoktum Elli Yil Sonra OlmayacaĞim Elli Asir GeÇsede Seni Unutmayacaim!

Biraktin Gittin Beni Burada YÜreĞimde Korla, IÇimden Sevgin HiÇ Beni Eksilmedi, Eksilmeyecek Asla, Ayrilacaktik Mecbur Elden Gelen Bir Şey Yok, Saplaniyordu O Anda, Kalbime Binlerce Ok.

Bir Gunes Gibi Dogdun Kalbime Bir ÇiÇek Gibi AÇtin GÖnlÜmde Her Zaman Sensin Hayalimde Unutmak MÜmkÜnmÜ Sevgilim Seni...

Her Yerde GÖzlerim Seni Ariyor Sensiz Yasamak Neye Yariyor Ismini Andikca Ciger Kaniyor Unutmak Kolaymi Unut Diyorsun...

Kirmizi Bir GÜlÜn Dikeni Kalbime Batip, Kanatirken BÜtÜn Duygularimi Yarim KalmiŞ Onca Şiirin IÇinden AvuÇlarima Akan Ayrilik Bestesi Oldun...

AĞliyorum GÖzyaŞim Islatiyor Yerleri.. Rastgele Aliyorum Sanki Şu Nefesi.. Unuttu YÜreĞim Yillardir GÜlmeyi.. Unutamadim Sadece Unutamam Seni..

cep telefon mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cep telefon mesajları
» cep telefon mesajları
» cep telefon mesajları
» cep telefon mesajları
» CEP MESAJLARI